Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Forever Gin-Chia

cena: 82,79 zł

Już od wieków ludzie poszukiwali roślin, których spożywanie miało w szczególny sposób dodawać im energii i sił życiowych. Historia takich naturalnych odkryć sięga prawdopodobnie początków istnienia gatunku ludzkiego.

Czyżby miało to oznaczać, że nawet nasi prehistoryczni przodkowie miewali takie chwile, w których odrobina naturalnej stymulacji sił życiowych była przez nich bardzo pożądana? Jedno można powiedzieć na pewno: my ludzie współczesnej cywilizacji potrzebujemy tego typu podtrzymania jeszcze mocniej niż kiedykolwiek przedtem... i najlepiej jest, jeśli w tym celu sięgamy do naturalnych źródeł. Znakomitym rozwiązaniem jest czerpanie energii i witalności ze specjalnie dobranych ziół, takich właśnie jak połączone w Forever Gin-Chia szałwia argentyńska i żen-szeń. Żeń-szeń znany jest w kulturze europejskiej od dawna, jego sława przywędrowała do nas już przed wiekami z Dalekiego Wschodu. Równie imponującą historię ma szałwia argentyńska (zwana także kolumbijską lub po angielsku Golden Chia) wśród dawnych plemion indiańskich na kontynencie amerykańskim. O atrakcyjności tego ziela niech świadczy fakt, że bardzo szybko zaczęli go używać misjonarze, którzy przyciągnęli na nowoodkryte ziemie w ślad za zdobywcami.

Forever Gin-Chia to wyjątkowo udane połączenie dwu energodajnych ziół ze Starego i Nowego Świata. To znakomity sposób na dodanie sobie sił życiowych bez obawy o skutki uboczne, które dają szeroko stosowane używki jak mocna kawa, herbata, czy tytoń. Forever Gin-Chia to naturalna energia życiowa i witalność wprost z naturalnych źródeł!

  • wzmacnia organizm w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego
  • pomaga podnosić odporność na infekcje
  • szczególnie przydatne w stanach zmęczenia i wyczerpania
  • wspomaga pamięć
Zawartość składników odżywczych 1 tabletka 2 tabletki
Sproszkowane nasiona szałwii argentyńskiej 175 mg 350 mg
Sproszkowany korzeń żeń-szeń 70 mg 140 mg
Witamina C 50 mg (83%*) 100 mg (167%*)
Wapń 65 mg (8%*) 130 mg (16%*)

Główne składniki:

Zmielone nasiona szałwii Chia (Salvia columbariae), miód, izolat białek sojowych, sproszkowany korzeń żeń-szenia (Panax ginseng i Eleuterococcus senticosus), kwas askorbinowy (witamina C), naturalny aromat cytrynowy.

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie.

Opakowanie: Cena za opakowanie 100 tabletek do ssania

1 tabletka to codzienny wydatek w wysokości 0,76 zł

Komentrze

Polecamy:

  1. Zapobiegajmy nadpobudliwości i zaburzeniom koncentracji - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

    Nadruchliwe i rozkojarzone dzieci - widzimy już niemal wszędzie. Rodzice określają ich, że są "energiczni", nie dostrzegają (lub nie chcą widzieć) patologii.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD