Obecnie mamy 11 gości na stronie.

Forever Arctic-Sea

cena: 144,00 zł

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 występują głównie w mięsie ryb łowionych w zimnych wodach morskich. Naukowcy długo zastanawiali się dlaczego mieszkańcy niektórych rejonów, gdzie podstawę diety stanowią ryby i wszelkie owoce morza, o wiele rzadziej niż ludzie w innych częściach naszego globu zapadają na zawał serca, udary mózgu, nadciśnienie oraz inne choroby związane z krążeniem.

Późniejsze badania dowiodły, że są również mniej podatni na cukrzycę, a nawet na wiele typów nowotworów!

Forever Arctic-Sea to prawdziwy skarb żywieniowy, wydobyty z lodowatych głębin mórz arktycznych, gdzie nie dotarły jeszcze zanieczyszczenia cywilizacyjne. Któż z nas, żyjących w świecie hamburgerów, parówek i gotowych potraw z kuchenki mikrofalowej, pamięta o tym, do czego już od dawna nawołują dietetycy - żeby choć dwa razy w tygodniu zjeść "coś z ryb", nie tyle dla smaku, ile dla zdrowia? I kogo z nas nie zainteresuje dowiedziony już bezspornie fakt, że kwasy tłuszczowe omega-3 nienasycone z mięsa morskich ryb zimnowodnych potrafią: obniżać poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi tych osób, które mają nas sumieniu zbyt dużą ilość w diecie tłuszczów nasyconych pochodzenia zwierzęcego; zwiększać zawartość "dobrego cholesterolu" HDL w stosunku do "złego" LDL, co zapobiega odkładaniu się złogów miażdżycowych na ścianach tętnic; nie dopuszczać do tworzenia się zakrzepów we krwi, czyli nadmiernego zlepiania się ze sobą czerwonych krwinek.

Nie musimy przenosić się do Japonii, ani żyć wśród Eskimosów, bylebyśmy tylko pamiętali o tym, aby kwasy tłuszczowe omega-3 nienasycone, stały się odtąd stałym elementem naszej diety! Poręczne opakowanie Forever Arctic-Sea bardzo nam w tym pomaga, bo można mieć je pod ręką nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem. Już jedna kapsułka dziennie zapewnia nam niezbędne dzienne minimum bezcennych tłuszczów nienasyconych omega-3 dla ochrony przed miażdżycą.

 • zwiększa zawartość we krwi "dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do "złego" LDL
 • wspomaga pracę mózgu i centralnego układu nerwowego
 • wpływa dobroczynnie na skórę i włosy
 • wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów
 • Zawartość składników odżywczych 1 kapsułka 2 kapsułki
  kwasy tłuszczowe Omega-3, w tym: 375 mg 750 mg
  kwas eikozapentaenowy (EPA) 225 mg 450 mg
  Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 150 mg 300 mg
  Kwas oleinowy 150 mg 300 mg

  Główne składniki:

  Oleje z ryb głębinowych - naturalne nienasycone kwasy omega-3, w tym głównie DHA i EPA, oraz kwas oleinowy z oliwek, witamina E.

  Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie. Do ssania

  Opakowanie: Cena za opakowanie 120 kapsułek

  1 kapsułka to codzienny wydatek w wysokości 1,10 zł

Komentrze

Polecamy:

 1. Omega-3

  Zawarta jest w olejach rybnych. Opinia o jej dobroczynnym wpływie na zdrowie w ostatnim dziesięcioleciu ogromnie się rozpowszechniła, a naukowe prace badawcze ją potwierdzają. Przyczynia się do tego fakt, że Eskimosi i Japończycy spożywający dużo ryb bardzo rzadko chorują na serce.

  więcej»
 2. Zapobiegajmy nadpobudliwości i zaburzeniom koncentracji - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Nadruchliwe i rozkojarzone dzieci - widzimy już niemal wszędzie. Rodzice określają ich, że są "energiczni", nie dostrzegają (lub nie chcą widzieć) patologii.

  więcej»
 3. Ochrona podczas zimy

  Nadchodzi pora spękanych ust, czerwonych policzków i suchej skóry. Nie mówiąc już o przeziębieniu i grypie. Teraz jest odpowiedni moment - zanim zima na dobre się zadomowi - aby "uodpornić" na niepogodę zarówno skórę, jak i układ immunologiczny.

  więcej»
 4. Piękno z morskich głębin - Forever Marine Mask

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD