Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Forever B12 Plus (Kwas Foliowy i witamina B12)

cena: 70,00 zł

Coraz to nowsze doniesienia ze świata nauki i medycyny informują nas, iż ludziom na całym świecie coraz bardziej brakuje podstawowych witamin. Dzieje się tak również z poziomem kwasu foliowego.

Wiadomo, że podaje się go kobietom w ciąży, aby zapobiegać uszkodzeniom systemu nerwowego płodu. Obecnie wiedza osiągnięta dzięki badaniom i analizom dowiodła, iż niedobór kwasu foliowego może również prowadzić do zaburzeń nerwowych u dorosłych osobników populacji ludzkiej.

Do czego zatem może prowadzić długotrwały niedobór tego składnika w diecie?

Najczęściej jest to nerwowość i lękliwość, ogólne rozdrażnienie, skłonność do stanów depresyjnych włącznie z cięższymi zaburzeniami układu nerwowego. Suplementacja witaminą B12 i kwasem foliowym może znacząco wpłynąć na poprawę nastroju oraz uspokojenia na tle nerwowym.

Dlatego też powstał produkt mający na celu uzupełnianie niedoborów u każdego z nas. Niezastąpiona kombinacja witaminy B12 z kwasem foliowym Forever B12 Plus.

Zarówno witamina B12, jak i kwas foliowy są niezbędne do prawidłowych procesów tworzenia czerwonych ciałek krwi oraz syntezy DNA w komórkach. Są one również konieczne do utrzymania prawidłowego poziomu tzw. homocysteiny w organizmie, co jest niezwykle ważne w zapobieganiu miażdżycy. Obydwie witaminy występują w postaci, która zapewnia ich powolne wchłanianie przez organizm, a więc efektywność wykorzystania każdej tabletki jest bardzo duża.

Pomimo tego iż kiedyś uważano że braki witaminy b12 narażeni są głównie wegetarianie, gdyż witamina b12 przyswajana jest głownie z mięsa i podrobów jednak w świetle dzisiejszych informacji medycznych cierpi na ten problem wiele osób i to właśnie również osób spożywających mięso w swojej diecie.

Jest ona konieczna dla prawidłowej przemiany materii, a konkretnie dla właściwej gospodarki węglowodanowej, białkowej i tłuszczowej. Odpowiada za właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz za tworzenie i utrzymywanie przy życiu wszystkich nowych komórek organizmu. Udowodniono, że podanie w porę właściwych dawek witaminy B12 może chronić przed niedokrwistością złośliwą, chorobą Alzheimera a nawet cukrzycą.

W Forever B12 Plus oba bezcenne składniki odżywcze: kwas foliowy i witamina B12 występują w doskonałych proporcjach względem siebie, oraz w takiej postaci chemicznej, aby zapewnić im optymalne wchłanianie przez organizm.

Przeznaczenie: Dla uzupełnienia istniejących niedoborów kwasu foliowego i witaminy B12. Zaleca się w długotrwałych stanach wyczerpania i osłabienia organizmu, przy diecie wegeteriańskiej, oraz w tych wszystkich przypadkach, gdy właściwe jest zapobieganie dolegliwościom wynikającym z niedoborów kwasu foliowego i cyjanokobalaminy (witaminy B12)

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny jedną tabletkę dziennie, najlepiej po posiłku.

Opakowanie: Cena za opakowanie 60 tabletek

1 kapsułka to codzienny wydatek w wysokości 1,08 zł

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD