Obecnie mamy 8 gości na stronie.

Aloe First

cena: 102,00 zł

Nazwę tego niezwykle uniwersalnego w zastosowaniu produktu aloesowego można tłumaczyć z języka angielskiego w różny sposób i każdy z nich w pełni oddaje jego przeznaczenie. "Aloe First" oznaczać może "aloes przede wszystkim" lub "na pierwszym miejscu" i jest to zgodne z prawdą, gdyż 78.4 % składu tego produktu to czysty, naturalny miąższ aloesowy.

Istnieje jednak i inne tłumaczenie tej nazwy, o czym dobrze wiadomo w coraz liczniejszych domach, gdzie Aloe First stawia się na pierwszym miejscu pośród innych preparatów pielęgnacyjnych i służących zdrowiu oraz urodzie skóry.

Dzięki skojarzonemu działaniu miąższu aloesowego z jedenastoma ziołami leczniczymi, alantoiną i propolisem Aloe First bywa równie chętnie używany do pielęgnacji cery, skóry całego ciała, włosów, jak i jako preparat pierwszej pomocy. Zawsze pod ręką, zawsze niezawodny, gotów do działania - niezależnie od tego, czy będzie to drobne oparzenie w kuchni, czy zacięcie się przy goleniu, czy też jakaś drobna dziecięca kontuzja przyniesiona wśród łez z podwórka. Warto go zabrać na wakacje, gdyż jego łagodzące działanie przyda się na pewno po zbyt słonecznym dniu albo kiedy pokłują nas komary.

Uwaga: Jeśli używamy Aloe First jako preparatu pierwszej pomocy, rany zanieczyszczone np. ziemią należy uprzednio dokładnie przemyć!

 • wspaniale łagodzi, koi i nawilża skórę
 • błyskawicznie likwiduje pieczenie i świąd (np. po ukłuciach owadów)
 • wspomaga regenerację skóry oraz procesy gojenia
 • działa bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo
 • znakomity, naturalny płyn na porost włosów
 • idealna "pierwsza pomoc aloesowa" w przypadkach niewielkich uszkodzeń skóry, oparzeń lub podrażnień

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 80%), alantoina, roztwór kitu pszczelego, ekstrakty z ogórecznika, rumianku, eukaliptusa, imbiru, passiflory, szałwii, tymianku, krwawnika pospolitego, nagietka, mniszka lekarskiego i drewna sandałowego.

OPAKOWANIE: 473 ml - Z pompką i obrotową głowicą.

Zioła towarzyszące aloesowi w Aloe First:

 • Ogórecznik - wpływa łagodząco i uelastyczniające na skórę; składnik wielu preparatów pielęgnacyjnych i kosmetycznych.
 • Rumianek - od stuleci używany do kojenia podrażnień skórnych.
 • Eukaliptus - znany ze swego działania przeciwzapalnego i bakteriostatycznego; tworzy z aloesem znakomitą spółkę!
 • Imbir - działa przeciwbólowe oraz oczyszczające; skojarzony z innymi ziołami, zwiększa efektywność ich działania.
 • Passiflora - pomaga zwalczyć stany zapalne skóry; używana również w kosmetyce.
 • Szałwia - któż z nas nie zna jej jako naparu działającego ściągające i przeciwzapalnie; pomaga zatrzymać krwawienie.
 • Tymianek - redukuje pieczenie towarzyszące uszkodzeniom skóry; działa lekko przeciwzapalnie, zapobiega infekcjom bakteryjnym i grzybiczym. Krwawnik pospolity - od wieków używany jako czynnik zatrzymujący krwawienie; przyspiesza procesy gojenia.
 • Nagietek - nalewka z kwiatów nagietka znana jest na całym świecie jako znakomite, naturalne remedium przy podrażnieniach skórnych; niezwykle skuteczna w walce z trądzikiem!
 • Mniszek lekarski - od dawna używany przy kłopotach skórnych ze względu na swe właściwości oczyszczające.
 • Drewno sandałowe - otrzymywany z niego olejek ma właściwości lekko ściągające i bakteriobójcze; już w starożytności używany był do pielęgnacji skóry.

Komentrze

Polecamy:

 1. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

  Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

  więcej»
 2. Ochrona przed słońcem

  Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD