Obecnie mamy 13 gości na stronie.

Zimowe samopoczucie

Wielu z nas mroźne zimowe miesiące kojarzą się ze zwiększonym ryzykiem złapania przeziębienia lub grypy. I choć faktycznie niesprzyjająca aura może być wyzwaniem dla naszego układu immunologicznego, Forever Living Products ma w swojej ofercie produkty, które pomogą nam zachować wspaniałe samopoczucie przez całą zimę!

Forever Absorbent-C Każdy z nas słyszał to wielokrotnie - codzienne spożywanie witaminy C jest bardzo zalecane dla zachowania zdrowia. Co sprawia, że witamina ta jest tak znakomita? Wśród jej wielu wspaniałych właściwości trzeba wymienić to, że jest ona potężnym antyutleniaczem, korzystnie działającym na skórę, oraz jest niezbędna dla zachowania w zdrowiu tkanki łącznej. Ponieważ stres, sposób odżywania i czynniki środowiskowe powodują, że w organizmie mogą panować znaczne niedobory witaminy C, ważne jest, aby uzupełniać jej zasoby przez właściwą suplementację. Każda tabletka Forever Absorbent-C zawiera 60 mg witaminy C, która jest w pełni przyswajana przez organizm dzięki połączeniu jej z 500 mg otrąb owsianych, czyli wysoce rozpuszczalnym błonnikiem. Co więcej, badania wykazują, że błonnik rozpuszczalny może także pomagać w zachowaniu zdrowego poziomu cholesterolu we krwi. Wyjdź naprzeciw potrzebom swojego organizmu, dostarczając mu dwóch ważnych substancji odżywczych w jednej poręcznej tabletce.

Kolejną ofiarą mroźnej, zimowej pogody jest nasza skóra - co sprawia, że jest to najlepszy moment, aby do akcji wkroczył nieoceniony Krem Aloesowo-Propolisowy! Ten jeden z naszych najpopularniejszych kremów doskonale nawilża i odżywia skórę dzięki niezwykle wartościowej kompozycji stabilizowanego miąższu Aloe Vera i propolisu pszczelego. Do tych dwóch dobroczynnych substancji dodano inne składniki cenione ze względu na korzystne działanie na skórę, takie jak rumianek oraz witaminy A i E. Krem Aloesowo-Propolisowy przyniesie twojej skórze ukojenie i zapewni jej odpowiednie nawilżenie. Propolis Pszczeli Forever Propolis jest substancją niezwykle istotną dla funkcjonowania ula pszczelego, jako że stanowi jego naturalne wsparcie obronne. To ochronna "wyściółka" ula i mówi się, że dzięki temu jego wnętrze jest "bezpieczniejsze" niż większość sal operacyjnych. Propolis nie jest nowym odkryciem - jego historia sięga co najmniej 5000 lat wstecz; wiadomo, że był regularnie stosowany przez starożytnych Greków i Asyryjczyków dla zachowania zdrowia. Propolis Pszczeli Forever oferuje wam tę niezwykłą substancję w postaci tabletki, która jest w 100% naturalna - nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Jest pełna substancji odżywczych, takich jak witaminy, minerały, enzymy i aminokwasy, a dodatkowo została wzbogacona mleczkiem pszczelim - "super pokarmem" prosto z ula. Propolis Pszczeli Forever to doskonały sposób na wsparcie naturalnych sił odpornościowych organizmu, co może nabrać szczególnej wartości w długie, zimowe miesiące.

Kiedy jesteśmy chorzy, dość często nasze mięśnie są obolałe. Zamiast godzić się na ten dyskomfort, lepiej złagodzić go korzystając z Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej. Jest to idealna emulsja do masażu, która wpływa także kojąco na zmęczone, bolące mięśnie. To emulsja typu olej w wodzie, która zawiera składniki rozgrzewające, dzięki czemu jest doskonałym partnerem do masażu relaksującego napi ęte, obolałe mięśnie. Wspaniale nawilża także suchą skórę. Dodatkowo zawiera Aloe Vera, który pomaga jej składnikom wniknąć głęboko, dokładnie tam, gdzie mięśnie potrzebują szybkiej ulgi! Bądźmy proaktywni, troszcząc się o swoje zdrowie. Zadbajmy o dobre samopoczucie zimą i sięgnijmy po najbardziej zaufane produkty!

Polecamy:

 1. Propolis Pszczeli Forever - naturalny antybiotyk

  Propolis (kit) pszczeli to lepka, żywicowata substancja widoczna na korze drzew. Jest ona zbierana przez pszczoły i po przetworzeniu wykorzystywana jako materiał budulcowy i uszczelniający.

  więcej>>
 2. Przygotowanie skóry na zimę - Katarzyna Janiczek

  Lato odeszło już w zapomnienie, czas przygotować naszą skórę do zimy. Niestety, po tegorocznych, wyjątkowo gorących wakacjach pozostały nam "pamiątki", które trudno zlekceważyć.

  więcej>>
 3. Wiosenne porządki z pomarańczową skórką!

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z "lekką nieśmiałością"? Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy nie do końca?

  więcej>>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD