Obecnie mamy 17 gości na stronie.

Promienna cera - Forever Epiblanc

Zbliża się lato, z radością witamy ciepły blask słońca, odświeżamy letnie stroje, chcemy jak najlepiej się prezentować, tak jak zresztą o każdej porze roku.

Każda z nas marzy o pięknej, gładkiej skórze. Niestety, ciągły pośpiech i niekorzystne warunki środowiska, w którym żyjemy, często sprawiają, że naszej cerze dość daleko do doskonałości. Tak samo jak mroźne zimowe dni, również i gorące letnie miesiące mogą "zgasić blask" nawet najbardziej promiennej cery. Wyjątkowa receptura opartego na Aloe Vera kremu wybielającego Forever Epiblanc została opracowana specjalnie po to, by rozświetlać cerę i wyrównywać koloryt skóry, a przy tym pomagać w niwelowaniu przebarwień. Krem łagodnie wyrównuje ton cery i przyczynia się do tego, że cera jest świeża i czysta.

Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera stanowi doskonałą podstawę dla naturalnych ekstraktów roślinnych takich jak arbutyna (wyciąg z mącznicy lekarskiej), szczaw zachodni i naturalna witamina E. W efekcie połączenia tych składników uzyskano ten wspaniały krem wy bielający. Najlepsze efekty przynosi nakładanie Forever Epiblanc bezpośrednio na przebarwienia lub ciemne plamy, zarówno rano, jak i wieczorem. W miarę jak dni są coraz bardziej słoneczne, warto nakładać codziennie nie tylko Forever Epiblanc, ale również Aloe Sunscreen.

Polecamy:

Miąższ Aloe Vera, Aloes do picia

Miąższ Aloe Vera

Cena: 110,00 zł więcej>>

Krem idealny na wszelkie porzebarwienia i plamy na cerze

Forever Epiblanc

Cena: 103,32 zł więcej>>

  1. Ochrona przed słońcem

    Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

    więcej>>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD