Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Piękno z morskich głębin - Forever Marine Mask

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy.

Będziecie zachwyceni efektami, jakie przynosi jej stosowanie! Forever Marine Mask działa ściągająco i wspaniale pomaga redukować zmarszczki. Jednocześnie wchłania nadmiar tłuszczu i oczyszcza skórę z martwego naskórka, wspierając właściwy rozwój komórek. Wystarczy przyjrzeć się składnikom, by przekonać się, jak wielkie bogactwo substancji odżywczych Forever Marine Mask dostarcza skórze. Nasz stabilizowany miąższ Aloe Vera jest najbardziej skuteczną substancją nawilżającą, jaką oferuje natura, wodorosty są obfite w sole mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i polisacharydy - czyli substancje niezbędne, by skóra była zdrowa i promienna. Dzięki dobroczynnym właściwościom wyciągów z alg i wodorostów oraz minerałom organicznym maseczka zapewnia skórze remineralnizację, a także przywraca jej równowagę i blask. Z Forever Marine Mask można korzystać niezależnie od typu cery i wieku, przeciwdziałając negatywnym skutkom zanieczyszczeń i innych czynników środowiskowych. Maseczka jest doskonała dla skóry, na której widoczne są oznaki starzenia (wysuszenie, brak jędrności, zmarszczki, ziemistość cery) i którą trzeba "odmłodzić".

Forever Marine Mask jest łatwa w użyciu, nie wymaga mieszania. Nakładamy ją po prostu na czystą twarz i szyję i pozostawiamy do wyschnięcia - około 15-20 minut. Następnie zmywamy ją ciepłą wodą i delikatnie osuszamy twarz miękkim ręcznikiem, by ukazać świeżą, promienną cerę. Najlepsze efekty przynosi stosowanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu.

Aby dopełnić zabiegu pielęgnacji skóry, po każdorazowym użyciu maseczki należy wmasować w skórę kilka kropel Alpha-E Factor oraz R3 Factor - dzięki temu cera będzie jedwabiście gładka i miękka. Twoja skóra pokocha wyjątkową skuteczność oraz jakość naturalnych składników Forever Marine Mask!

Polecamy:

Odżywcza i nawilżająca maseczka na twarz

Forever Marine Mask

Cena: 116,24 zł więcej>>

Krem przeciwzmarszczkowy. Odżywia i regeruje skórę, zwalcza zmarszczki

R3 Factor

Cena: 170,48 zł więcej>>

  1. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

    Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

    więcej>>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD