Obecnie mamy 13 gości na stronie.

Ochrona przed słońcem

Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

Jeżeli więc zamierzasz spędzić dzień w słońcu lub chcesz ukoić swoją skórę po pobycie na dworze, pamiętaj, aby zawsze mieć pod ręką: Aloe Sunscreen. Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień nad brzegiem morza lub w ogrodzie, wędrujesz po górach czy po prostu wyprowadzasz psa, nigdy nie wychodź z domu bez odpowiedniej ochrony przed promieniami słonecznymi. Aloe Sunscreen to silna, wodoodporna receptura o SPF 30, który zachowuje swoje właściwości nawet do 40 minut po wyjściu z wody. Ten skuteczny środek przeciwsłoneczny blokuje zarówno promienie UVA, jak i UVB, chroniąc skórę przed słońcem i wiatrem. Zawiera czysty, stabilizowany miąższ Aloe Vera, substancje utrzymujące wilgoć oraz inne naturalne składniki, dzięki którym pomaga skórze w zachowaniu odpowiedniego nawilżenia. Wystarczająco bezpieczny i delikatny dla dzieci, jest podstawowym produktem ochrony przeciwsłonecznej dla całej rodziny!

Jeżeli regularnie stosujesz przeciwsłoneczny krem ochronny, a mimo to chcesz się cieszyć opalenizną bez szkodliwych efektów działania promieni słonecznych, Aloe Sunless Tanning Lotion jest stworzony dla Ciebie! Ta łatwa w aplikacji, oparta na aloesie formuła pozwala ci uzyskać naturalną, równą opaleniznę bez konieczności polegania na Matce Naturze! Aloe Sunless Tanning Lotion nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a im częściej go stosujesz, tym ciemniejszy odcień opalenizny uzyskasz. Aby więc mieć piękną i bezpieczną opaleniznę przez cały rok bez potrzeby przebywania na słońcu, sięgnij po Aloe Sunless Tanning Lotion!

Galaretka Aloe Vera jest doskonałym kompanem dla skóry która potrzebuje dodatkowej troski. Ten gęsty, bezbarwny żel, który jest tak chętnie wchłaniany przez skórę, łagodząc ją i kojąc drobne podrażnienia, powinien znaleźć się w każdym zestawie pierwszej pomocy i w każdej plażowej torbie. Niegdyś aloes hodowano w wielu domach do użytku w nagłych przypadkach jako pierwszą pomoc, ponieważ głównym zastosowaniem tej "rośliny na oparzenia" było wsparcie gojenia drobnych podrażnień skóry. Niemal identyczny ze świeżym miąższem prosto z liścia, nasz w 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera jest bezpiecznym nawilżaczem delikatnych tkanek.

Po dniu spędzonym na dworze ukój i nawilż wyschnięte, spierzchnięte usta wyjątkowym balsamem Aloe Lips. Świetny do używania przez cały rok, zawiera Aloe Vera, jojobę i wosk pszczeli, które razem tworzą najlepszy na rynku produkt do pielęgnacji ust. A dzięki poręcznemu rozmiarowi możesz go zawsze mieć przy sobie!

Polecamy:

Miąższ Aloe Vera, Aloes do picia

Miąższ Aloe Vera

Cena: 114,71 zł więcej>>

Aloe First - pierwsza pomoc przy oparzeniach i ukąszeniach

Aloe First

Cena: 102,00 zł więcej>>

ukąszenia, nawilżanie śluzówki

Galaretka Aloe Vera

Cena: 77,49 zł więcej>>

    aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD