Obecnie mamy 12 gości na stronie.

Nowości Forever

Kolekcja Aroma Spa Kolejne produkty Forever Living stworzone z najwyższej jakości składników! Sole z Morza Martwego, użyte w Relaksujących Solach do kąpieli, od wieków wykorzystywane są, by karmić skórę minerałami. O lawendzie mówi się, że podnosi na duchu, koi duszę i regeneruje skórę. Skorzystaj z naszych produktów, by poczuć na własnej skórze odżywcze właściwości Aloe Vera i kojącą moc olejków eterycznych. Udanego relaksu!

Połączenie legendarnych soli z Morza Martwego, lawendy i innych olejków eterycznych to prawdziwa "farma piękności" w butelce! Morze Martwe słynie z właściwości regenerujących. W przeciwieństwie do innych soli do kąpieli, sole z Morza Martwego zawierają znaczne ilości różnych substancji mineralnych , które są cenione na całych świecie ze względu na właściwości odmładzające. Kiedyś były one dostępne nielicznym wybrańcom, których stać było na podróż nad Morze Martwe lub wizytę w ekskluzywnym spa. Teraz wystarczy dodać dwie łyżki Relaksujących Soli do kąpieli , by cieszyć się pięknym aromatem lawendy i poczuć wspaniałe działanie soli na własnej skórze.

Nasz nowy Relaksujący "Płynny Masaż" sprawi, że nie wychodząc z domu, poczujesz się dopieszczona od stóp do głów. W unikalnej recepturze tego gładkiego, nie pozostawiającego tłustego osadu balsam do masażu znalazł się aloes o właściwościach odżywczych, olejki eteryczne z aromatycznych kwiatów bergamotki, białej herbaty i ekstraktów owocowych, a także odmładzająca lawenda. Twoja skóra wchłonie odżywczą moc balsamu a ty pokochasz jego świeży aromat. Nakładaj go bezpośrednio po kąpieli, by chronić i nawilżać skórę. Przez cały dzień będziesz czuć wspaniałe działanie balsamu!

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD