Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Aloesowy kwiat młodości

Piękno na bazie aloesu to przede wszystkim Aloe Fleur de Jouvence, czyli program kompleksowej pielęgnacji cery.

To jest absolutnie jeden z najbardziej niezwykłych produktów Forever Living Products. W eleganckiej kasetce znajduje się wszystko, co wspomaga codzienną regenerację skóry. Tajemnica skutecznego działania tej wyjątkowej serii pielęgnacyjnej jest bardzo prosta: każdy z produktów wchodzących w jej skład zawiera przede wszystkim czysty, najwyższej jakości, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy, którego właściwości nawilżające, łagodzące, pielęgnacyjne i regeneracyjne są wręcz nieocenione. Aby sprostać wymaganiom naszej skóry i wspomóc jej codzienną pielęgnację, dodano do Aloe Fleur de Jouvence rozpuszczalny kolagen i elastynę. Szczególnie dobrze akceptowane przez skórę emulgatory, specjalne wyciągi roślinne, dobrze przyswajalne, dostosowane do pH skóry kwasy owocowe, olej jojoba i olej z moreli z rozpuszczalnymi witaminami dopełniają recepturę tego unikalnego zestawu pielęgnacyjnego. Wspólne, idealnie skojarzone działanie tych wszystkich substancji sprawia, że skóra odzyskuje młody, piękny wygląd, a nazwa Aloesowy Kwiat Młodości - to tylko komentarz do uzyskanych efektów. Te wysokiej jakości produkty są przeznaczone nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Polecamy:

 1. Wiosenne porządki z pomarańczową skórką!

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z "lekką nieśmiałością"? Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy nie do końca?

  więcej>>
 2. Aloesowy Zestaw Tonizujący

  Czysty miąższ z liści aloesu to jeden z najdawniej znanych i szeroko używanych środków pielęgnacyjnych i upiększających. W świecie substancji pochodzenia naturalnego dawno odkryto obowiązującą prawidłowość: "to, co goi uszkodzone tkanki skóry, regeneruje i odmładza - zdrowe".

  więcej>>
 3. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

  Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

  więcej>>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD