Obecnie mamy 8 gości na stronie.

Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

Obecnie na rynku znaleźć można pełną ofertę aloesowych środków pielęgnacyjnych - od mydeł o naturalnym i przyjaznym dla skóry pH, poprzez kremy, maseczki i delikatne preparaty peelingowe, nienaruszające ochronnego płaszcza wodno-lipidowego skóry, aż po kremy tonizujące. Sięgając po nie należy jednak pamiętać, że prawdziwy kosmetyk aloesowy musi zawierać przynajmniej 20% czystego miąższu tej rośliny. Forever Living Products ma Państwu do zaoferowania najwyższej jakości kosmetyki na bazie aloesu. Nasze kremy, emulsje, żele i płyny tonizujące zawierają do 96% czystego miąższu aloesowego (na etykiecie poszczególnych produktów podana jest procentowa zawartość miąższu).

Dzięki naturalnym właściwościom aloesu działają na skórę wyjątkowo dobroczynnie w sposób zgodny z jej biologiczną naturą:

 • koją podrażnienia, zapobiegają reakcjom alergicznym
 • przyspieszają procesy regeneracji, działają odmładzająco
 • nawilżają skórę zgodnie z jej naturalną gospodarką wodną
 • nadają skórze odpowiednią wartość pH
 • działają bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo
 • przyspieszają oczyszczanie tkanki podskórnej z toksyn (bardzo przydatne w zwalczaniu cellulitu).
 • Polecamy:

  1. Rola aloesu w zwalczaniu zapaleń

   Zapalenie to wspólny problem medycyny i biologii, jest to proces fizjologiczny, reakcja ustroju na nadmierne bodźce.

   więcej>>
  2. Aloes - niezwykły dar natury

   Aloes jest rośliną o niezwykłych właściwościach i choć towarzyszy człowiekowi od wieków, to dopiero niedawno poznano pełną gamę możliwości jego zastosowania.

   więcej>>
  3. Aloes - roślina

   Ludzie już od tysięcy lat wykorzystywali zioła i rośliny, aby zapobiegać schorzeniom lub je zwalczać. Wiele ziół i roślin jest do dzisiaj stosowanych w celu polepszenia samopoczucia, m.in. mięta, rumianek, anyż, kozłek lekarski czy wreszcie aloes.

   więcej>>
  4. Aloes jako uzupełnienie diety - sposoby działania

   Codzienne spożycie miąższu aloesowego wyzwala aktywność mikroskładników w przemianie celulozy, co pomaga jednocześnie w regulacji mechanizmów wzrostowych i regeneracyjnych komórek i organizmów.

   więcej>>

  aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD