Obecnie mamy 8 gości na stronie.

Aloesowy Żel do Kąpieli

cena: 94,29 zł

Każdy z nas zasługuje raz na jakiś czas na taką chwilę, która należy wyłącznie do niego. Dobrze jest wtedy uwolnić się do stresów, zapomnieć choć na moment o uciekającym czasie, zająć się tylko i wyłącznie sobą. Forever Living Products proponuje nam chwilę wspaniałego relaksu z Aloesowym Żelem do Kąpieli.

Wystarczy tylko wejść pod orzeźwiający prysznic, nanieść nieco tej delikatnej galaretki na specjalną myjkę i lekko masując całe ciało poddać się łagodzącemu działaniu czystego miąższu aloesowego oraz starannie dobranych ziół.

Naturalne składniki żelu wnikają w skórę usuwając zmęczenie i stres, łagodnie stymulują krążenie podskórne, co sprawia, że wkrótce czujemy przypływ nowych sił. Oczyszczona z martwych komórek naskórka skóra - nasze "trzecie płuco" - oddycha teraz o wiele lepiej, a to oznacza dla nas zdecydowaną poprawę samopoczucia.

  • ożywia, usuwa zmęczenie, sprzyja relaksowi
  • łagodnie stymuluje krążenie podskórne
  • działa kojąco na skórę
  • wspomaga oczyszczanie naskórka z nadmiaru zrogowaciałych komórek
  • usprawnia oddychanie skórne i przemianę materii

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 41,8%), woda dejonizowana, ekstrakty z bluszczu, tawuły, powojnika, morszczynu 1 skrzypu, gliceryna, kwas askorbinowy (witamina C), substancje zmniejszające napięcie powierzchniowe, aromat.

Opakowanie: 251 ml

Komentrze

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD