Obecnie mamy 14 gości na stronie.

Aloesowe Mydło w płynie

cena: 68,46 zł

Naturalny skład czystego miąższu aloesowego jest jakby stworzony wprost do tego, aby działać jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco i kojąco. Nic dziwnego więc, że stanowi on znakomitą bazę wyjściową do wytworzenia mydła o wybitnych właściwościach pielęgnacyjnych. Najlepiej, jeżeli jest to mydło w płynie, gdyż wtedy miąższu aloesowego może być w nim jak najwięcej.

Forever Living Products ma w ofercie takie właśnie mydło, które przynosi skórze nieocenione wręcz korzyści, gdyż dzięki właściwościom miąższu Aloe Vera nie narusza jej naturalnego wodno-tłuszczowego płaszcza ochronnego. Ma nieco kwaśny, przyjazny dla skóry odczyn pH, co powoduje wygładzenie powierzchni naskórka. Działa lekko grzybobójczo i bakteriostatycznie - jest więc nie tylko pomocne przy wielu rodzajach bakteryjnych kłopotów ze skórą, ale również doskonale nadaje się do higieny intymnej.

Aloesowe Mydło w Płynie myje "bez łez", doskonale nadaje się więc do mycia twarzy, nawet u małych dzieci. Znajduje się w niezwykle poręcznym pojemniku zaopatrzonym w dozownik, co zapobiega przedostawaniu się drobnoustrojów z zewnątrz. Dzięki właściwościom naturalnego miąższu aloesowego mydło jest doskonałe do higieny całego ciała. Myjąc nawilża, łagodzi podrażnienia i wygładza naskórek.

  • łagodnie oczyszcza naskórek z wszelkich zanieczyszczeń
  • nawilża i wygładza powierzchnię skóry
  • ma przyjazny dla skóry, lekko kwaśny odczyn pH
  • myje "bez łez"
  • łagodzi wszelkie podrażnienia skóry
  • znakomity środek również do higieny intymnej

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ/Voevera 33,2%), woda dejonizowana, emulgatory, wypełniacze i substancje zmniejszające napięcie powierzchniowe, aromat.

Opakowanie: 473 ml z dozownikiem

Komentrze

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD