Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Aloe MSM Gel

cena: 118,82 zł

Aloe MSM Gel, podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne FLP, zawiera znaczącą ilość (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu przez skórę.

W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych połączono z dimetylosulfonem (MSM) - organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki.

Najwięcej tego pierwiastka w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej. MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm potrafi korzystać z tego związku jako ze źródła biosiarki. Jej związki mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz są absolutnie niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe). Dzięki naturalnym właściwościom czystego miąższu aloesowego biosiarka wnika niezwykle głęboko w tkanki, a jej działanie regeneracyjne jest wzmocnione składnikami aloesu. Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz z liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego ma niezwykle ważne znaczenie wspomagające - przeciwzapalne, przeciwbólowe i antybakteryjne.

Aloe MSM Gel najlepiej jest stosować wtedy, gdy zaczynamy odczuwać (np. rano), że nasze stawy lub kręgosłup nie są już tak sprawne ruchowo jak kiedyś. Dobrze jest mieć przy sobie ten produkt i używać go regularnie w tych momentach, gdy daje nam się we znaki ból, obrzęk albo nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa, ograniczając możliwość sprawnego poruszania się. Dobrze jest stosować go również zapobiegawczo, w tych porach roku, kiedy dolegliwości stawowo-korzonkowe dokuczają nam najbardziej. Aloe MSM Gel świetnie sprawdza się też w walce ze skutkami kontuzji sportowych.

 • uzupełnia niedobory siarki organicznej
 • dzięki penetracyjnym właściwościom miąższu aloesowego dociera w głąb tkanek
 • łagodzi objawy wynikające z niedoboru biosiarki
 • w przypadku dolegliwości stawowych przynosi doraźną ulgę, a stosowany regularnie - zapobiega bólom i obrzękom
 • koi stany zapalne powstałe na tle łojotoku skóry
 • łagodzi objawy alergii

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miązsz/Voe vera 40%), woda dejonizowana, MSM (dimetylosulfon), gliceryna, hialuronian sodowy, karbomer, wyciągi z mącznicy lekarskiej, liści drzewa herbacianego, rozmarynu, kory białej wierzby, alan-toina, tokoferol (naturalna witamina E), kwas askorbinowy (witamina C).

Opakowanie: 118 ml

Komentrze

Polecamy:

 1. Męski punkt widzenia

  Czasy, kiedy na łazienkowych półkach niepodzielnie królowały damskie kosmetyki, a pianka i maszynka do golenia nieśmiało kryły się w kącie, bezpowrotnie mijają. Mężczyźni bardziej niż kiedyś dbają o siebie i swój wygląd, zaczynają zaglądać do zakładów kosmetycznych, coraz więcej czasu spędzają w łazience, a ich kosmetyki zajmują na półkach tyle samo miejsca co damskie.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD